Startlijst Pinksterconcours 2019

STARTLIJST Pinksterconcours
 
Rubriek 3.0 Springen klasse BB
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 11:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Amy Michielsen Flair Arko P
2 Jeroen Snijders Holland surprise Dutch design P
3 Bibelot Blaak Gipsy-girl l Cassanova P
4 Tim Van Hemert Cerano Z Cipriano van de Emtuinen P
5 Marco Zuurveld Asterix Andiamo P
6 Sindy Kruisselbergen Jojo Jk Sr Etoulon P
7 Danique Leinders Gabini Gaillard De La Pomme P
8 Guusje Jansen Classy Girl Sinia Z Calvino Z P
9 Meke Braspenning Ici Dakar Dakar P
10 Mayara Koenen Vince Z Vagrant Z P
11 Evelien Hamers Jolie Envoy P
12 Emilie Sars Goudwaard Vingino P
 
Rubriek 3.1 Springen Klasse B
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 12:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Jeroen Snijders High flyer Bustique P
2 Sjoerd Vrijhoeven Jaltha Zeldenrust Carrera Vdl P
3 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
4 Fleur Leemans Dopharma's Uraniet Emilion P
5 Tim Van Hemert Cerano Z Cipriano van de Emtuinen P
6 Ryan van Osch (HC) FinalistB Quality Time P
7 Guusje Jansen Classy Girl Sinia Z Calvino Z P
8 Sinne Vos Let's Dance Ludwigs AS P
9 Lucas Boer Amy Arezzo VDL P
10 Evelien Hamers Jolie Envoy P
11 Kyle Van Vugt Zandokan Zandor Z P
12 Mayara Koenen Vince Z Vagrant Z P
13 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W P
14 Hilde Geerts Jumping Special CS El Primero P
15 Anouk Van den Abbeele Jazou ter Kouter Thunder Van De Zuuthoeve P
16 Bibelot Blaak Gipsy-girl l Cassanova P
17 Sjoerd Vrijhoeven Kanwel Zeldenrust Z Kannan  X-6261 Sbs P
18 Julot Verstraeten Lontano's Jolien TN Zambesi P
19 Jeroen Snijders Holland surprise Dutch design P
20 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
21 Laura Schonberger Zeppelin Faldo P
22 Marcel Billet Gina Royal BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
23 Pascalle Van Boxtel (HC) BP Mandela Plot-blue P
24 Cecile Klaassen J'adore Tornesch P
25 Jelske Dekkers Sentinel's Vince Vagrant Z P
26 Julot Verstraeten (HC) Lontano's Jolien TN Zambesi P
27 Nanica Upessy Ziezo Celano P
28 Marée Jansen Celeste Numero Uno P
29 Danique Leinders Gabini Gaillard De La Pomme P
30 Naomi Hoevenaars D' Artuna Disconto P
31 Marco Zuurveld Asterix Andiamo P
32 Fleur Leemans Barichello Cartano P
33 Els Drunen Gandor Cartano P
34 Amy Michielsen Flair Arko P
35 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
36 Kymara Wouters Caritana Lz Caritano Z P
37 Emilie Sars Goudwaard Vingino P
38 Sindy Kruisselbergen Kisma Jdv El Primero P
39 Jeroen Snijders Just Do It Spartacus P
40 Sjoerd Vrijhoeven Zafir Zeldenrust Z Zirocco Blue P
41 Erik Kroot (HC) Orange Juice   P
         
Rubriek 3.2 Springen Klasse L
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 15:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Edwin Willemsz geeroms Haya mosa Andiamo P
2 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
3 Els Drunen Gandor Cartano P
4 Marée Jansen Celeste Numero Uno P
5 Sjoerd Vrijhoeven Goldengirl Zeldenrust Z Glasgow-w Vh Merelsnest P
6 Nicole Knippels - Van Oversteeg Dior Zeldenrust Diarado P
7 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
8 Hilde Geerts Ecorda Tangelo Van De Zuuthoeve P
9 Bart Lips Elon Von Beek Z El Salvador P
10 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato P
11 Marly Ceelen Laranza Warrant P
12 Womé Schoonbroodt Surprise Lucky Lady -- P
13 Koen Leemans Wiggo D'uppe Ludwig von Bayern P
14 Renee Meijer Kuriosa-H F-One USA P
15 Fleur Leemans Dopharma's Uraniet Emilion P
16 Pascalle Van Boxtel BP Mandela Plot-blue P
17 Claire Riel M.J. Van Riel's Condex Codex One P
18 Simone Wiggers Ferara H Ulano-h P
19 Pleun Versteijnen Bravo Vader Onbekend P
20 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
21 Jeroen Snijders Haley Vader Onbekend P
22 Patty Van Achterberg Ginelly mbf Quasimodo Vd Molendreef P
23 Edwin Willemsz geeroms Jyllsz Inshallah De Muze P
24 Sjoerd Vrijhoeven Ina-Zeldenrust Indoctro P
25 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
 
Rubriek 3.4 Springen Klasse M
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 11:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Koen Leemans Harley van de werf Diarado P
2 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker P
3 Matthijs Boer Gee Whizz it's a Vinia Vader Onbekend P
4 Erika Lickhammer (HC) Flyer Cicero P
5 Guus Mulders (HC) Cola  Light Marlon P
6 Bart Lips Jubel ES Harley P
7 Jeroen Snijders Haley Vader Onbekend P
8 Guus Mulders HAPPY VDH Vermont P
9 Noëlle Van der Velde Newport Grandia Z Non Stop P
10 Raf Willemse Kwandor Nabab De Reve P
11 Ozgur Ozkan Ladylover JK Horsestrucks Z Leasure Z P
12 Jessy Looymans Carrera Z Calvino Z P
13 Marcel Billet Carolina Cantos P
14 Marlies Van Soest Corvette Contender P
15 Erika Lickhammer (HC) Cachgon NN P
16 Olivier van der Vaart Jamaica Plot-blue P
17 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Vdl P
18 Koen Leemans Wiggo D'uppe Ludwig von Bayern P
         
Rubriek 3.5 Springen Klasse L Ton van de Ven Bokaal
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 12:45 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Edwin Willemsz geeroms Haya mosa Andiamo P
2 Erika Lickhammer (HC) Pumba NN P
3 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
4 Bart Lips Cornet's fire Z Comme Il Faut P
5 Suzan van Gastel Incognito Balou du Rouet P
6 Nicole Ubbink Ovigo Vigo darsouilles P
7 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
8 Suzan Van Gastel Humphrey Thunder Van De Zuuthoeve P
9 Guus Mulders (HC) NN   P
10 Pleun Versteijnen Bravo Vader Onbekend P
11 Olivier van der Vaart karlijne vigo darsouilles P
12 Jorn van Kuyk logtenburgs isha balou du rouet P
13 Bart van Heesbeen Illusion Arezzo P
14 Bart Lips Casago II Casall P
15 Emma Van der Linde Ceasar Vainqueur P
16 Suzan van Gastel Hotshot Inshallah de Muze P
17 Marlies Van Soest Infinity Z I´m Special De Muze P
18 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
19 Erik Kroot Besterlys Yara Cardento P
20 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
21 Edwin Willemsz geeroms Jyllsz Inshallah De Muze P
22 Erika Lickhammer (HC) Hyndla   P
 
Rubriek 3.6 Springen Klasse Z
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 14:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Hani Bisharat Brown Sugar Chacco Blue P
2 Ozgur Ozkan Levesto J.K.H. Z Leasure Z P
3 Suzan Van Gastel Herbie Zirocco Blue P
4 Roy Nijs Lacoste III Horion de Libersart P
5 Guus Mulders Cola  Light Marlon P
6 Erika Lickhammer (HC) Cachgon NN P
7 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z P
8 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z P
9 Iris Looymans Evogue Cicero Z van Paemel P
10 Bart Lips I Am Codex Codex One P
11 Hani Bisharat Way Of Society Cantos P
12 Roy Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed P
13 Erika Lickhammer (HC) Flyer Cicero P
14 Koen Leemans Dopharma's Harvey Cantos P
15 Dane Hoeve Hommage de Reve Nabab de Reve P
16 Noëlle Van der Velde Luroso van de Hoef Thunder Van De Zuuthoeve P
17 Sabine Alders Dorita Namelus R P
18 Marlies Van Soest Marieke Cicero van Paemel Z P
19 Ozgur Ozkan Celeste JKHZ Commanchi JKHZ P
20 Hani Bisharat Lacobat Lentini P
         
Rubriek 3.7 Springen Klasse ZZ
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 16:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Ozgur Ozkan Viper J.K.H. Z Vleut P
2 Yvonne Christiaensen Chabbi V Z Chablis I Z P
3 Stefanie Saperstein (HC) Frimette E Namelus R P
4 Roy Nijs Ascanalien Z Asca Z P
5 Hani Bisharat Cassius Cassini I P
6 Koen Leemans Grace Van De Werf Querlybet Hero P
7 Bart Van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno P
8 Bart Lips Bent Vancouver P
9 Stefanie Saperstein Chicago Cassiano P
10 Sabine Alders Dorita Namelus R P
11 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue P
12 Hani Bisharat Faban van beek Clintord P
13 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini P
 
Rubriek 3.0 Springen Klasse BB Pony's    
Datum: 10-06-2019      
Aanvang: 10:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)    
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Manouk Zuiderent (HC) Sintels Feestje Blackwell Bo Diddly A
2 Sterre van Dam Sintels Toske Kentucky Boy van Stal Anja A
3 Merijn de Roo Nona Vader Onbekend A
4 Manouk Zuiderent Sintels Boditos Blackwell Bo Diddly B
5 Manouk Zuiderent Sintels Blitzer Blackwell Bo Diddly B
6 Florine Vorsselmans Storm van Wilderthof Vader Onbekend C
7 Rita de Winter Tobias -- C
8 Fleur Lomans Hollyland Zingaro WPBR Copybush Chiron C
9 Manouk Zuiderent Sintels Calimero Blackwell Bo Diddly C
10 Tijn van der Sloot Sunflower Black Boy D
11 Manon Oosterwijk Armando Oosterbroek Francois D
12 Naomi Stol (HC) Pancho   D
13 Krista Kramer Make My Universe Make My World D
14 Stephanie Tijbosch Sulaatik's Vuitton Sulaatik's Versaille D
15 Federique Vermeiren Je suis Vinnie Viva La Bam D
16 Mikki Jansen Finn van de Haar Elmo E
17 Jill Hoezen Amaretto Vader Onbekend E
 
Rubriek 3.1 Springen Klasse A-B B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Manouk Zuiderent Sintels Feestje Blackwell Bo Diddly A
2 Sterre van Dam Sintels Toske Kentucky Boy van Stal Anja A
3 Merijn de Roo Nona Vader Onbekend A
4 Manouk Zuiderent Sintels Blitzer Blackwell Bo Diddly B
5 Rosanne Antonissen Anouk Vader Onbekend B
6 Manouk Zuiderent Sintels Boditos Blackwell Bo Diddly B
 
Rubriek 3.3 Springen Klasse  C-B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Fleur Lomans Hollyland Zingaro WPBR Copybush Chiron C
2 Florine Vorsselmans Storm van Wilderthof Vader Onbekend C
3 Flow Hooijmaijers Sunny -- C
4 Manouk Zuiderent Sintels Calimero Blackwell Bo Diddly C
5 Rita de Winter Tobias -- C
6 Lisa Van Kuijk Faunder Power Arenberg's Maurits He Stb 213 C
 
Rubriek 3.4 Springen Klasse D-E B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Claire Maes Macho Le Matsjo D
2 Fleur Timmermans Heihoeve's London Kantje's Carter D
3 Federique Vermeiren Je suis Vinnie Viva La Bam D
4 Naomi Stol (HC) Pancho   D
5 Isabelle Vugs Goldie -- D
6 Sterre van Roessel New Venture Vader Onbekend D
7 Kiki van Engelen Pinky Dackland D
8 Manon Oosterwijk Armando Oosterbroek Francois D
9 Stephanie Tijbosch Sulaatik's Vuitton Sulaatik's Versaille D
10 Odette Maes Macho Le Matsjo D
11 Isa Kramer Farthos-P Arthos R E
12 Jill Hoezen Amaretto Vader Onbekend E
13 Selina Wijnings Minoes Vader Onbekend E
 
Rubriek 3.5 Springen Klasse A-B- L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Fleur Lomans Maréhoeve's Chicago Vader Onbekend A
2 Rosanne Antonissen Anouk Vader Onbekend B
 
Rubriek 3.6 Springen Klasse C-L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Imke Van Baast Coco Chanel D.J. Calimero C
2 Amy Van Bragt Mister Macho Woldberg's Bart C
3 Phileine Hulscher Misty -- C
4 Sofie Verrijt Vive La Vie's Flipper Delvers Tarragon C
 
Rubriek 3.7 Springen Klasse D E-L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Evelien Heere Akirra Berkhof's Benefit D
2 Flore Hinfelaar Phoebe Karlos D
3 Rik Van de Pas Amalia's Christiaan Orchard Wildeman D
4 Florine Vorsselmans Subliem's Hazel Mello Bruno D
5 Louise Verweij Finta Kanshebber D
6 Veerle Klaassen flessenbos frederike Berkhof's Business D
7 Finette Pleijter Hoppenhof's Jari Woodrow Carisbrooke D
8 Jenny Diels Jacodi's Bera's Barlow Rivaldo H D
9 Sveta Elesen Puck L Azmiraff D
10 Evelien Heere Keano van Orchid's Kanshebber D
11 Laura Willemsz geeroms Erado Hm Diarado E
 
Rubriek 3.8 Springen Klasse C M
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Amber Som Orlando Hogeland's Nandor C
 
Rubriek 3.9 Springen klasse D-E M
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Britt Van Hemert Alana Kalief 04 0418692  Zfdp E
2 Dorris Versteijnen Fleur -- D
3 Lien Koyen Vosje Vader Onbekend D
4 Nol Van de Pas Gentle Touch Synod Moses D
 
Rubriek 3.11 Springen klasse D-E Z
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Megan Van Vugt Picasso Principal Boy D
 
Springen Knock Out
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Kiki van Engelen Pinky Dackland D
2 Flore Hinfelaar Phoebe Karlos D
3 Lien Koyen Vosje Vader Onbekend D
4 Imke Van Baast Coco Chanel D.J. Calimero C
5 Amber Som Orlando Hogeland's Nandor C
6 Jenny Diels Jacodi's Bera's Barlow Rivaldo H D
7 Louise Verweij Finta Kanshebber D
8 Sofie Verrijt Vive La Vie's Flipper Delvers Tarragon C

Afdrukken E-mailadres

41ste Pinksterconcours Paard van Troje

Pinksterconcours 2019

Kaatsheuvel – De 41ste editie ven het PSV het Paard van Troje Pinksterconcours zal weer een bolwerk zijn van springruiters, paardenliefhebbers en een ieder ander die de sfeer van een paardenconcours wil opsnuiven. U bent dan ook weer van harte welkom tijdens het traditionele Pinksterconcours 2019 op 8, 9 en 10 juni 2019. Het Pinksterconcours bij manege Pullens is inmiddels een begrip in Brabant en ver daarbuiten. Top paardensport in het Pinkster weekend waar u als bezoeker gratis entree voor hebt. Op één van de mooiste gras springtuinen van Brabant kunnen amazones en ruiters met paard en pony van start gaan. Er worden selectie wedstrijden KNHS kring de Baronie in de klassieke rubrieken B, L, M, Z en ZZ voor paarden en pony's georganiseerd.
 
Tijdens het 41ste Pinksterconcours gaan we weer flink uitpakken.

Extra prijzen en mooie geldbedragen voor de ruiters en amazones.

Inschrijven kan via www.concours.nl.

De wisselbokaal

Op zaterdag en zondag 1ste Pinksterdag, zijn de selectie wedstrijden voor paarden en op maandag 2de Pinksterdag zijn de selectiewedstrijden voor pony's. 1ste Pinksterdag staat ook weer in het teken van de prestigieuze Ton v.d. Ven wisselbokaal. Ruiters in de klasse L kunnen voor deze bokaal in aanmerking komen. Binnenkort zal men voor de drie dagen in kunnen schrijven via concours.nl.

Springtuin

De springtuin heeft als één van de weinige rijverenigingen een perfecte grasbodem die er elk jaar weer perfect bijligt door de inspanning van de terreinmeester, Walter Pullens. De hindernissen zijn mooi en professioneel. Dit omdat men altijd werkt met sponsorhindernissen van de trouwe sponsoren die elk jaar deze evenementen weer ondersteunen.

Ruiterbal

Na afloop van topsport genieten van een drankje en een dansje wagen op de dansvloer? Dat kan! Tijdens het Pinksterconcours wordt er op zondag 1ste Pinksterdag het jaarlijkse Ruiterbal georganiseerd.

Wij hopen dat vele amazones en ruiters de terreinen van manege Pullens weer zullen vinden en dat er, zoals we gewend zijn weer een prachtig sportevenement wordt georganiseerd.

Het Programma

zaterdag 8 juni 2019

Zaterdag 8 juni 2019
Paarden Springen

Selectie Kring Baronie

10:30u. Rubriek klasse BB

hindernissen van 0,80 meter

Prijzen: Ere prijzen

12:00u Rubriek klasse B

hindernissen van 1,00 meter

Prijzen: € 100,-/€65,-/€55,-/€45,-/€35,-

volgprijzen a € 25,-

14:30u Rubriek klasse L

hindernissen van 1,10 meter

Prijzen: € 150,-/€125,-/€100,-/€75,-/€50,-

volgprijzen a € 30,-

zondag 9 juni 2019

Zondag 9 juni 2019
Paarden Springen

Selectie Kring Baronie

10:30u. Rubriek klasse M

hindernissen van 1,20 meter

Prijzen: € 200,-/€130,-/€110,-/€90,-/€70,-

volgprijzen a € 35,-

12:30u. Rubriek klasse L Ton v.d. Ven Wisselbokaal

Geen selectie, Extra Prijzen

hindernissen van 1,10 meter

Prijzen: € 300,-/€225,-/€175,-/€125,-/€75,-

volgprijzen a € 30,-

14:30u Rubriek klasse Z

hindernissen van 1,30 meter

Prijzen: € 300,-/€225,-/€175,-/€125,-/€75,-

volgprijzen a € 40,-

15:30u Rubriek klasse ZZ

hindernissen van 1,35 meter

Prijzen: € 300,-/€225,-/€175,-/€125,-/€75,-

volgprijzen a € 40,-

Spetterend Ruiterbal

maandag 10 juni 2019

Maandag 10 juni 2019
Pony's Springen

Selectie Kring Baronie

9:00u. Pony’s Rubriek klasse BB

hindernissen van 0,30 - 0,70 meter

Pony’s Rubriek klasse B

hindernissen van 0,50 - 0,90 meter

Pony’s Rubriek klasse L

hindernissen van 0,60 - 1,00 meter

Pony’s Rubriek klasse M

hindernissen van 0,90 - 1,10 meter

Pony’s Rubriek klasse Z

hindernissen van 1,00 - 1,20 meter

Pony’s Rubriek klasse ZZ

hindernissen van 1,20 - 1,30 meter

Pony’s Rubriek Knockout

 

Afdrukken E-mailadres

Uitslagen Pinksterconcours 2018

Uitslagen Pinksterconcours 2018

Klasse B selectie zaterdag 19 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 28 Fabienne Blom Harobi van het Eelshof B P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 0 87 0 84,5
2 48 Esmay van Griensven Dès Joke B P Astense R.j.v. (Asten) Asten 0 85 0 82
3 29 Hanneke SommersKuijs Ivy B P Combinatie (Berghem) Berghem 0 75,5 0 78
4 39 Pleun Versteijnen Bravo B P Antonius (Riel) Riel 0 80 0 77,5
5 38 Sindy Kruisselbergen Kashmir Z B P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 0 70 0 73
6 55 Iris Pellenaars Gefony B P Juliana (Bavel) Bavel 0 77 0 72
7 60 Amy Michielsen Flair B P Wilhelmina (Gilze) Gilze 0 68 0 70,5
8 64 Marco Zuurveld Asterix B P T.a.v.e.n.u. (Tilburg) Tilburg 0 65 0 70
9 35 Joyce Rijk Coco De Landetta B P Dongemondruiters (Made) Made 0 70 0 65
  31 Eva van Egmond Georgia B P Enclaveruiters (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 0 64,5 0 65
11 27 Kim Vos Jolie V B P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 0 76 4 75,5
12 63 Patty Van Achterberg Ginelly mbf B P Margrietruiters (Sprang-Capelle) Sprang-Capelle 0 75 5 72
13 36 Kymara Wouters Danish Blue B P Sluis (Chaam) Chaam 0 69 10 69
14 46 Steffie Jansen ierbena 'r' B P Ludovicus (Mierlo) Mierlo 1 61,5    
15 56 Sindy Kruisselbergen J' Adore B P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 4 84    
16 34 Lindsay Van Heemstede Kennedy B P Ludovicus (Mierlo) Mierlo 4 80    
  52 Kymara Wouters Caritana Lz B P Sluis (Chaam) Chaam 4 80    
18 44 Yvonne Brosens Zidane B P Dongemondruiters (Made) Made 4 75    
  59 Julia Van Osch Finalist-B B P Thielen (Rijen) Rijen 4 75    
20 50 Valerie van den Oord Royal Pleasure B P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 4 72,5    
21 58 Judith Schippers Abke B P Odulphus (Best) Best 4 70    
22 42 Iris Pellenaars Grandeza del amor B P Juliana (Bavel) Bavel 4 65    
23 54 Jamie Lie Zilvano H B P Breda (Breda) Breda 4 64,5    
24 51 Sanne van Heel Wanou B P Hoefslag (Oijen) Oijen 4 57    
25 49 Meis van Hommelen Calvinio B P Thielen (Rijen) Rijen 5 72,5    
26 30 Maree Jansen Celeste B P Barrage (Breda) Breda 5 62,5    
27 41 Jeroen Snijders High flyer B P Kegelaer (Kaatsheuvel) Kaatsheuvel 8 82    
28 65 Demi Schollaardt Beli B P Kleine Heraut (Rijen) Rijen 8 60    
29 33 willemijn heemskerk Iris-O B P Nieuwe Roef (Sleeuwijk) Sleeuwijk 24 67,5    
30 345 Maaike Trommelen Sun Rich Jake B P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 28 62    
31 43 Jelske Dekkers Sentinel's Vince B P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 43 63,5    
x 53 Anouk Aj Jozen Octopush B B P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg Uit11      
  324 Michelle van Strien Herbie B P Juliana (Bavel) Bavel Uit2      

Klasse L selectie zaterdag 19 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 82 Nina Kooremans So Special L P Dongemondruiters (Made) Made 0 84,35 0 47,58
2 77 Sahre van Ooijen Symphonie de rouhet L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 0 77,54 0 48,15
3 92 Babette Jochems Eridain L P Door Eenheid Sterk (Rijsbergen) Rijsbergen 0 76,21 0 50,24
4 95 Karlijn van Roy Enrique M L P Oirschots Rijvereniging (Oirschot) Oirschot 0 81,95 0 50,35
5 334 Tim Fransen Farah van Pottelberg L P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 0 80,62 0 50,44
6 78 Riny van den Oord High Sociëty L P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 0 83,7 0 50,74
7 333 Tim Fransen Galoutina c L P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 0 81,15 4 45,46
8 76 Danny Willems Intendro Zeldenrust L P Eendracht (Oosteind) Oosteind 0 79,66 4 47,18
9 75 Mark van Roy Guidam hop L P Oirschots Rijvereniging (Oirschot) Oirschot 0 81,27 4 51,14
10 84 Annet Janssen Ginia L P Ons Genoegen (Prinsenbeek) Prinsenbeek 0 82,35 5 59,45
11 72 Natasja Kivits Ecalinde L P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 0 81,85 Uit2  
12 85 Willemijn Poetsma Miss Mc Flurrie L P Paddock (Breda) Breda 4 76,44    
13 81 Laurie Peeters Enjoy L P Trouwe Kameraden (Chaam) Chaam 4 81,45    
14 70 Danny Willems Diorado zeldenrust L P Eendracht (Oosteind) Oosteind 4 81,61    
15 74 Danny Willems Indurado Zeldenrust L P Eendracht (Oosteind) Oosteind 4 85,46    
16 83 Jeroen Snijders Exclusive L P Kegelaer (Kaatsheuvel) Kaatsheuvel 5 88,27    
17 89 Quinty van der Heijden Hippolyta L P Kleine Heraut (Rijen) Rijen 5 88,65    
18 71 Sterre Basstein Whisper L P Rooyse Ruiters En Ponyruiters (Sint-Oedenrode) Sint-Oedenrode 5 89,82    
19 86 Els van Drunen Gandor L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 8 75,08    
20 93 Bart van Heesbeen Illusion L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 13 91,27    
x 79 Anoek op den Kamp Havanna Farena L P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg Uit2      
  67 Judith Schippers Abke L P Odulphus (Best) Best Vrijw      
  91 Arlette Verschuren Verbo's Hachi L P Moleneind (Tilburg) Tilburg Vrijw      
  69 Jari van de Biggelaar Gorchidee L P Gelderse Boys (Ammerzoden) Ammerzoden NG      
  80 Florent Negrel imortelle L P     NG      
  87 Justin de Ronde Easter Hurricane BB L P Eendracht (Oosteind) Oosteind NG      
  88 Sindy Kruisselbergen Hono L P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg NG      

Klasse M selectie zondag 20 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 125 Sabine Alders Dorita M P Door Wilskracht Sterk (Ulvenhout) Ulvenhout 0 70,31 0 36,07
2 102 Jessy Looymans Carrera Z M P Joris (Vught) Vught 0 76,02 0 40,25
3 117 Jessy Looymans Cayenne Z M P Joris (Vught) Vught 0 79,21 0 41,8
4 99 Espen Johansen NN M P     0 73,47 0 42,97
5 337 Tim Fransen Farah van Pottelberg M P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 0 74,56 0 45,13
6 112 Lucille Billet Giant Hood BS M P Volharding (Zundert) Zundert 0 78,64 0 49,37
7 338 Tim Fransen Galoutina c M P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 0 71,5 4 41,24
8 98 Ozgur Ozkan Wishes Crown J.K.H. Z M P     4 71,58    
9 119 Gabryella Dufour Future's Pride of Architect AC M P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 4 71,7    
10 123 Marianne Eestermans Flying Blue M P Kleine Heraut (Rijen) Rijen 4 73,15    
11 122 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina M P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 4 73,43    
  339 Tim Fransen Clindoeil a Mormoulin M P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 4 73,43    
13 103 Rosanne Janssen Eigenwijs V M P Sint Jan (Lierop) Lierop 4 74,24    
14 121 Rosanne Janssen High jumper v M P Sint Jan (Lierop) Lierop 4 75,15    
15 107 Floor de Jongh Calvin M P Moleneind (Tilburg) Tilburg 4 77,66    
16 118 Gabryella Dufour Goodluck A.C. M P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 4 78,33    
17 96 Olivier van der Vaart Ginelli shot M P Grient Ruiters (Etten-Leur) Etten-Leur 8 71,48    
18 110 Ozgur Ozkan Lillifee Z M P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 8 77,26    
19 105 Alexandra Vandamme NN M P     8 78,04    
20 151 Britt Verhoeven Dopharma's Cirnanda M P Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) Oost W Middelbeers 9 85,85    
21 336 Bas Jansen Happy Day M P Alvernase R.j.v. (Alverna) Alverna 12 72,93    
22 350 Danny Willems Indurado Zeldenrust M P Eendracht (Oosteind) Oosteind 12 76,36    
23 124 Quinty van der Heijden Hippolyta M P Kleine Heraut (Rijen) Rijen 17 117,4    
24 349 Danny Willems Intendro Zeldenrust M P Eendracht (Oosteind) Oosteind 18 90,54    
25 348 Jeroen Snijders Exclusive M P Kegelaer (Kaatsheuvel) Kaatsheuvel 27 108,8    
x 101 Guus Mulders Havanna M P Willibrordus (Oss) Oss Uit1      
  113 Itay Bliss Orient D'orange M P Mierden (Hooge Mierde) Hooge Mierde NG      
  120 Bart van Heesbeen Bonair M P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk NG      
  126 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z M P Klavertje Vier (Tilburg) Tilburg NG      

Klasse L Ton v.d. Ven Bokaal zondag 20 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 352 Ozgur Ozkan Alice Du Wonderland J.H.K. Z L P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 0 80,24 0 38,27
2 152 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW L P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 0 75,31 0 41,93
3 130 Stijn Theeuwes Dopharma's Forious L P Jan (Oerle) Oerle 0 76,34 0 42,38
4 330 Anouk Smulders Grace MD L P Willibrordus (Oss) Oss 0 75,34 0 43,17
5 140 Erik Kroot Besterly's Chanieta L P T.a.v.e.n.u. (Tilburg) Tilburg 0 82 0 44,36
6 135 Rosanne Janssen High jumper v L P Sint Jan (Lierop) Lierop 0 78,91 0 45,48
7 127 Olivier van der Vaart Isa balia L P de grient ruiters (Terheijden) Terheijden 0 77,79 0 45,87
8 73 nicole knippels Dior Zeldenrust L P Margrietruiters (Sprang-Capelle) Sprang-Capelle 0 79,28 0 46,89
9 148 Rosanne Janssen Eigenwijs V L P Sint Jan (Lierop) Lierop 0 76,47 8 50,03
10 136 Ccile Wanders NN L P     0 82,07 19 64,24
11 108 Ozgur Ozkan Anastasia J.K.H. Z L P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 0 80,94 25 66,19
12 153 Gabryella Dufour Henrico L P     0 81,8 Uit12  
13 77 Sahre van Ooijen Symphonie de rouhet L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 4 72,93    
14 134 Janneke Dekkers Nescuro L P Valianten (Heeswyk Dinther) Heeswyk Dinther 4 73,62    
15 132 Guus Mulders EXPERIMENT L P Willibrordus (Oss) Oss 4 75,61    
16 143 Thomaswillem van Heel Udameir L P Hoefslag (Oijen) Oijen 4 76,59    
17 149 Esther Timmermans Kwandor L P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 4 77,54    
18 146 Lizzy van der Vorst Future's Pride of Architect AC L P Geldropse Jagertjes (Geldrop-Mierlo) Geldrop-Mierlo 4 78,27    
19 150 Dante Kuipers Flower Blue Van De Beatrixhoeve L P Martinus (Boxtel) Boxtel 4 80,68    
20 129 Marcel Billet Ibrahim BS L P Volharding (Zundert) Zundert 4 83,74    
21 144 Stijn Theeuwes Dopharma's Hester L P Jan (Oerle) Oerle 5 85,35    
22 138 Anne Van Dijk Miracoli L P Fevior (Moergestel) Moergestel 5 86,83    
23 128 Britt Verhoeven Maladay L P Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) Oost W Middelbeers 5 87,97    
24 323 Bart van Heesbeen Bonair L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 8 78,36    
25 142 Alexandra Vandamme NN L P     12 72,57    
26 78 Riny van den Oord High Sociëty L P Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 12 81,49    
27 93 Bart van Heesbeen Illusion L P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 13 101,5    
x 137 Anne van Lier Elmar L P Prinses Margriet (Vinkel) Vinkel Uit11      
  347 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa L P     Uit2      
  145 Julia van der Heijden Zigor L P Breda (Breda) Breda Uit2      
  131 Thomaswillem van Heel Elle-Fomia L P Hoefslag (Oijen) Oijen Vrijw      
  67 Judith Schippers Abke L P Odulphus (Best) Best NG      

Klasse Z selectie zondag 20 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 190 Zoe Schipper Halla vd Wellington Z P Breda (Breda) Breda 0 81,08 0 35,15
2 176 Sabine Alders Dorita Z P Door Wilskracht Sterk (Ulvenhout) Ulvenhout 0 73,09 0 35,63
3 172 Nick van den Broek Dubai HBC Z P Bucephalus (Sevenum) Sevenum 0 80,01 0 36,24
4 328 Jarno van Erp Chinook Cinea Go Z P Willibrordus (Oss) Oss 0 79,03 0 38,14
5 169 Guus Mulders Chaser Z P Willibrordus (Oss) Oss 0 78,62 0 41,96
6 165 Bianca Schoenmakers F-Ninjo Z P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 0 80,49 8 42,68
7 161 Raf Willemse Harvey Z P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 0 76,93 12 55,85
8 342 Tim Fransen Gaucho Z P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 1 84,59    
9 166 Joost Versteijnen Gipsy wildtrick's Z P Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 1 85,2    
10 156 Gabryella Dufour Goodluck A.C. Z P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 2 87,58    
11 174 Raf Kooremans Cavalor Chai Chai Z P Dongemondruiters (Made) Made 4 74,93    
12 175 Meike Helderman Costa Z P Phoenix (Haren) Haren 4 77,15    
13 168 Nick van den Broek Footloose HBC Z P     4 78,28    
14 329 Jarno van Erp Flying Boy Z P Willibrordus (Oss) Oss 4 79,13    
15 116 Gabryella Dufour Halla Architect AC Z P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 4 79,86    
16 162 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Z P Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) Dongen 4 80,01    
17 355 Ozgur Ozkan Cassius Clay Z P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 4 81,6    
18 160 Raf Kooremans La Chica de Muze Z P Dongemondruiters (Made) Made 5 83,02    
19 158 Meike Helderman Derby Z P Phoenix (Haren) Haren 5 83,27    
20 170 Bart Lips Celine Z Z P Wilhelmina (Hilvarenbeek) Hilvarenbeek 8 78,18    
21 340 Tim Fransen taxi buuron napoli Z P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 8 80,75    
22 159 Stephanie Jennen Teekitiezzie D'y Senbeeck Z Z P Cowboys (Maasbree) Maasbree 8 81,29    
23 163 Bianca Schoenmakers Gibeon HDH Z P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 8 82,92    
24 164 Bianca Schoenmakers Get Over It HDH Z P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 9 85,37    
25 325 Jarno van Erp Zadonis Z P Willibrordus (Oss) Oss 12 78,78    
26 173 Stephanie Jennen Nababette Z Z P Cowboys (Maasbree) Maasbree 17 99,94    
27 358 Ozgur Ozkan Alice Du Wonderland J.H.K. Z Z P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 22 87,31    
x 171 Ozgur Ozkan Divino Z P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo Uit1      
  157 Nick van den Broek Dora van de  Helle Z P Bucephalus (Sevenum) Sevenum Uit1      
  341 Tim Fransen Hemelton Z P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel Vrijw      

Klasse ZZ selectie zondag 20 mei 2018

Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 186 Bianca Schoenmakers Elmo ZZ P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 0 78,97 0 36,34
2 356 Bart Lips Bent ZZ P Wilhelmina (Hilvarenbeek) Hilvarenbeek 0 80,72 0 36,55
3 185 Bianca Schoenmakers Famke Adina ZZ P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 0 79,07 0 36,81
4 189 Marilot Dinklo Denzel Hn ZZ P Wolfslaar (Breda) Breda 0 73,28 0 36,91
5 183 Bart van Heesbeen Femme Fatale ZZ P Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 0 78,29 0 38,24
6 179 Peggy Looymans Panamera Z ZZ P Joris (Vught) Vught 0 78,84 0 38,44
7 343 Tim Fransen andra z ZZ P Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) Oud Gastel 0 79,6 0 38,79
8 181 Bart Lips Feddebezi SW ZZ P Wilhelmina (Hilvarenbeek) Hilvarenbeek 0 77,65 4 36,4
9 187 Bianca Schoenmakers Cassada HDH ZZ P St. Clemens (Nuenen) Nuenen 0 81,4 4 39,84
10 188 Nick van den Broek Beaurante Hbc ZZ P Bucephalus (Sevenum) Sevenum 4 77,81    
11 182 Raf Kooremans JULOO CASTANOO ZZ P Dongemondruiters (Made) Made 4 79,25    
12 178 Raf Kooremans La Chica de Muze ZZ P Dongemondruiters (Made) Made 4 80,03    
13 327 Jarno van Erp Fiësto Go ZZ P Willibrordus (Oss) Oss 4 80,05    
14 354 Ozgur Ozkan Cassius Clay ZZ P Gastlicentie (Ermelo) Ermelo 4 81,22    
15 155 Gabryella Dufour Cicer ZZ P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 4 81,25    
16 184 Gabryella Dufour Dior ZZ P Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) Geldrop 4 81,34    
17 180 Nick van den Broek Chellano II ZZ P Bucephalus (Sevenum) Sevenum 8 82,15    
18 326 Jarno van Erp Felix ZZ P Willibrordus (Oss) Oss 12 80,9    
x 177 Nick van den Broek Dubai HBC ZZ P Bucephalus (Sevenum) Sevenum NG      

Pony wedstrijden maandag 21 mei 2018

Pony B A/B
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 220 Linn Kwantes Luuk B B Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 81 0 78,5
2 221 Imke van Baast Power B B St. Lambertus Udenhout (Udenhout) Udenhout 0 71 0 73,5
3 215 Fleur Lomans Maréhoeve's Chicago B A Door Wilskracht Sterk (Bavel) Bavel 0 73 0 73
4 216 Manouk Zuiderent Sintels Feestje B A Barrage (Breda) Breda 0 75,5 4 75,5
5 214 Manouk Zuiderent Sintels Toske B A Barrage (Breda) Breda 0 77,5 4 71
6 222 Manouk Zuiderent Sintels Boditos B B Barrage (Breda) Breda 4 68    
7 219 Anouk van de Pas Sunny B B Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 7 66    
8 218 Manouk Zuiderent Sintels Ezziestar B A Barrage (Breda) Breda 8 66    
x 217 Floortje Steenhorst Gladys B A St. Jansruitertjes (Goirle) Goirle Vrijw      
                       
Pony B C
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 228 Amy van Bragt Mister Macho B C Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) Dongen 0 75,5 0 78
2 227 Nina Brands Spirit B C Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 0 73 0 75,5
3 231 Amber Som Orlando B C Juliana (Raamsdonk) Raamsdonk 0 70,5 0 70,5
4 225 Kyra Kuijsten Joyce B C Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 0 63 0 68
5 233 Sofie Verrijt Vive La Vie's Flipper B C t Gulden Spoor (Asten) Asten 0 71 4 71,5
6 232 Floor Boksteijn Brenjenhof's Igor B C Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 68 4 71
7 230 Pleun Van Assouw Wielbraek's Touch of Gold B C Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 85,5 Uit11  
8 226 Phileine Hulscher Misty B C Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 4 70,5    
  235 Guusje Jansen Gabber B C Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 4 70,5    
10 234 Flow Hooijmaijers Sunny B C Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind 5 70,5    
x 229 Maud van den Bighelaar Coelenhage's Let's be Happy B C St. Lambertus Udenhout (Udenhout) Udenhout Uit2      
  223 Romy Dekkers Finally La-Di B C Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) Dongen NG      
                       
Pony B D/E
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 260 Kiki van Engelen Pinky B D Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 0 80,5 0 76
2 254 Sterre van Roessel New Venture B D Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 71 0 75,5
3 247 Puck Buijnsters Wielbraek's Fredje B D Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 76 4 78
4 249 Floor den Hollander Coulthard Ez B E The Paddock (Breda) Breda 0 68 4 70,5
5 248 Lieke Struik Marywood's Don Diego B D Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind 0 75 24 67,5
6 237 Finette Pleijter Hoppenhof's Jari B D Margrietruiters (Sprang-Capelle) Sprang-Capelle 2 71    
7 364 Amy Adriaensen Mr. Always Happy B E Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 4 75,5    
8 243 Sinne Vos Milano B D Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 4 70,5    
9 253 naomi van Lierop Real Plessure B D t Gulden Spoor (Asten) Asten 4 69,5    
10 244 Sveta Elesen Puck L B D Hoefslag (Tilburg) Tilburg 4 68    
11 255 Mikki Jansen Finn van de Haar B E Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 8 75,5    
12 258 Jenny Diels Jacodi's Bera's Barlow B D Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 8 71    
13 259 Mayara Koenen Toby B D Paard Van Troje (Waalwijk) Waalwijk 9 70    
14 240 Saskia Heere Keano van Orchid's B D Goghruiters (Zundert) Zundert 12 68    
  257 Fleur Aerts Akia B D Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 12 68    
  239 Audrey Buijs Coco B E Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 12 68    
17 250 Maxime De Groot Miss Moneypenny B D St. Antonius (Riel) Riel 19 78,5    
18 242 naomi stol First Rambo B D Paardenvriend (Waalwijk) Waalwijk 22 65    
19 362 Isa van der Eijnden Max B E St. Lambertus Udenhout (Udenhout) Udenhout 26 66    
x 238 Evelien Heere King van Orchid's B D Goghruiters (Zundert) Zundert Uit2      
  246 Bloeme Burgers Cassandra-z B D Breda (Breda) Breda Uit2      
  236 selina JA Wijnings Minoes B E Pc de trouwe vriendjes (Oosteind) Oosteind Uit2      
  245 Sam Dilven Vedette B E Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind Vrijw      
                       
Pony L A/B
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 266 Lynn van Lierop Meladelle's Bona Dea L B t Gulden Spoor (Asten) Asten 0 64,58 4 30,65
2 265 Sofie Verrijt Zonnestraaltje L B t Gulden Spoor (Asten) Asten 0 63,09 4 36,19
3 263 Fleur Lomans Maréhoeve's Chicago L A Door Wilskracht Sterk (Bavel) Bavel 0 70,87 Uit2  
4 264 Imke van Baast Power L B St. Lambertus Udenhout (Udenhout) Udenhout 4 72,99    
5 262 Manouk Zuiderent Sintels Ezziestar L A Barrage (Breda) Breda 4 80,12    
x 365 Manouk Zuidereint Sintels Ezziestar L A Barrage (Breda) Breda        
                       
Pony L C
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 267 Laura Willemsz Geeroms Mrs Loena L C Waspik (Waspik) Waspik 0 69,5 0 32,93
2 270 Sanne Hagenaars Freggel L C Breda (Breda) Breda 0 65,17 4 30,21
3 268 Pien Junggeburth Veldheer L C Duinrakkertjes (Drunen) Drunen 0 72,3 4 36,55
4 272 Farah Sellami Kings Diamond L C Breda (Breda) Breda 4 63,78    
5 273 Leila van Laerhoven Luna L C Goghruiters (Zundert) Zundert 4 71,46    
6 271 Eline Verrijt Vive La Vie's Flipper L C t Gulden Spoor (Asten) Asten 4 79,31    
x 269 Charmaine van Es Chipz L C Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind Uit11      
                       
Pony L D/E
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 283 Dorris Versteijnen Sunflower L D St. Antonius (Riel) Riel 0 70,64 0 30,29
2 357 Britt van Hemert Alana L E Duinrakkertjes (Drunen) Drunen 0 69,12 0 33,89
3 282 Willemijn Swinkels Atsekide L E Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind 0 64,09 Uit11  
4 284 Celeste Beumer Barni L D The Paddock (Breda) Breda 4 71,84    
5 277 Lana Riemslag Jillz L D Breda (Breda) Breda 4 75,73    
6 285 Veerle Klaassen flessenbos frederike L D Thielen (Rijen) Rijen 8 65,18    
7 281 Manon Hamers Evita L D St. Jansruitertjes (Goirle) Goirle 9 84,03    
8 251 Amy Adriaensen Mr. Always Happy L E Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 12 79,38    
9 287 Charmaine van Es Kylian van Orchid L D Trouwe Vriendjes (Oosteind) Oosteind 13 97,37    
10 288 Femke Koks Zalaika L D Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 15 89,79    
11 278 Saskia Heere Akirra L D Goghruiters (Zundert) Zundert 17 97,35    
x 276 Rik van de Pas Amalia's Christiaan L D Kegelaer (Kaatsheuvel) Kaatsheuvel Vrijw      
  279 Nol van de Pas Cinderella L D Kegelaer (Kaatsheuvel) Kaatsheuvel Vrijw      
  275 Amber van den Maagdenberg Jet - Z L D Breda (Breda) Breda NG      
                       
Pony M C
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 290 Sara van den Hout Yros M C Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) Oost W Middelbeers 0 83,33 0 42,58
2 366 Maxime de Groot Nadal M C St. Antonius (Riel) Riel 0 84,3 0 48,8
x 289 Evelien Heere Wincka M C Goghruiters (Zundert) Zundert Uit1      
                       
Pony Z C
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 304 Fleur Timmermans Precious Diamond D Z C Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) Baarle-Nassau 0 79,88    
2 303 Evelien Heere Wincka Z C Goghruiters (Zundert) Zundert 10 94,9    
                       
Pony M D/E
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 299 Louise Verweij Finta M D Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) Tilburg 0 78,7 0 46,57
2 300 Pleun Versteijnen Fleur M D St. Antonius (Riel) Riel 0 84,04 0 49,46
3 302 Lana Riemslag Jillz M D Breda (Breda) Breda 0 81,38 0 49,65
4 294 Megan van Vugt Picasso M D Breda (Breda) Breda 0 82,06 0 53,8
5 301 Puck Buijnsters Wielbraek's Ingaro M D Cavalieren (Berkel-Enschot) Berkel-Enschot 0 81,86 4 53,69
6 295 Wom Schoonbroodt Surprise Lucky Lady M D Breda (Breda) Breda 0 82,16 8 55,1
7 297 Logan Fiechter Kick van Orchid's M D Paardenvriendjes (Gilze) Gilze 0 84,13 8 57,36
8 292 Julia van der Heijden Stayerhof's Perla Evita M D Breda (Breda) Breda 0 72,43 NG  
9 293 Julia van der Heijden Rossena Queen Bee M D Breda (Breda) Breda 4 76,24    
10 298 Matthieu van Dinteren Solomon M D Barrage (Breda) Breda 4 77,16    
11 296 Sophie Steenbakkers Miss Vancouver M D Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) Oost W Middelbeers 8 81,81    
12 291 Zoe Schipper Golden Apple M D Breda (Breda) Breda 8 86,16    
                       
Pony Z D/E
Rang Inr Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 306 Julia van der Heijden Stayerhof's Perla Evita Z D Breda (Breda) Breda 0 75,48 NG  
  305 Julia van der Heijden Rossena Queen Bee Z D Breda (Breda) Breda 0 77,26 NG  
3 308 Logan Fiechter Prestige van het Klavertje Z D Paardenvriendjes (Gilze) Gilze 4 80,62    
4 359 Logan Fiechter Kailey Van De Beekerheide Z D Paardenvriendjes (Gilze) Gilze 12 102,7    
5 307 Zoe Schipper Golden Apple Z D Breda (Breda) Breda 15 96,84    

Afdrukken E-mailadres

40ste Pinksterconcours Paard van Troje

Pinksterconcours 2018

Kaatsheuvel – De 40ste editie ven het PSV het Paard van Troje Pinksterconcours zal weer een bolwerk zijn van springruiters, paardenliefhebbers en een ieder ander die de sfeer van een paardenconcours wil opsnuiven. U bent dan ook weer van harte welkom tijdens het traditionele Pinksterconcours 2018 op 19,20 en 21 mei 2018. Het Pinksterconcours bij manege Pullens is inmiddels een begrip in Brabant en ver daarbuiten. Top paardensport in het Pinkster weekend waar u als bezoeker gratis entree voor hebt. Op één van de mooiste gras springtuinen van Brabant kunnen amazones en ruiters met paard en pony van start gaan. Er worden selectie wedstrijden KNHS kring de Baronie in de klassieke rubrieken B, L, M, Z en ZZ voor paarden en pony's georganiseerd.
 
Tijdens het 40ste Pinksterconcours gaan we weer flink uitpakken.

Extra prijzen en mooie geldbedragen voor de ruiters en amazones.

Inschrijven kan via www.concours.nl.

De wisselbokaal

Op zaterdag en zondag 1ste Pinksterdag, zijn de selectie wedstrijden voor paarden en op maandag 2de Pinksterdag zijn de selectiewedstrijden voor pony's. 1ste Pinksterdag staat ook weer in het teken van de prestigieuze Ton v.d. Ven wisselbokaal. Ruiters in de klasse L kunnen voor deze bokaal in aanmerking komen. Binnenkort zal men voor de drie dagen in kunnen schrijven via concours.nl.

Springtuin

De springtuin heeft als één van de weinige rijverenigingen een perfecte grasbodem die er elk jaar weer perfect bijligt door de inspanning van de terreinmeester, Walter Pullens. De hindernissen zijn mooi en professioneel. Dit omdat men altijd werkt met sponsorhindernissen van de trouwe sponsoren die elk jaar deze evenementen weer ondersteunen.

Ruiterbal

Na afloop van topsport genieten van een drankje en een dansje wagen op de dansvloer? Dat kan! Tijdens het Pinksterconcours wordt er op zondag 1ste Pinksterdag het jaarlijkse Ruiterbal georganiseerd.

Wij hopen dat vele amazones en ruiters de terreinen van manege Pullens weer zullen vinden en dat er, zoals we gewend zijn weer een prachtig sportevenement wordt georganiseerd.

 

Afdrukken E-mailadres

  • DeMolen
  • Deho bouw bv.
  • Ingenieursbureau Brabant
  • Kees Brok
  • Koenen
  • Moonen
  • Sebo2
  • Tinello
  • VanderLinden
  • Van Mossel Groep
  • Veeservice
  • Vente
  • Verosys
  • Voets
  • Vos

    Algemene Gegevens

    PSV Het Paard van Troje & PC Onderlinge Vriendschap

    Van Haestrechtstraat 36a
    5171 RC Kaatsheuvel
    Tel.: 0416 - 54 01 01

    email light internet light facebook light

    FaceBook

    KNHS Kring de Baronie

    De rijvereniging behoord tot de KNHS kring de Baronie

    Verenigingsnummer Paardensportvereniging Het Paard van Troje 60197
    Verenigingsnummer Pony Club Onderlinge Vriendschap 51698