Uitslagen Pinksterconcours 2018
Klasse B selectie zaterdag 19 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | stijl1 | sptn2 | stijl2 |
1 | 28 | Fabienne Blom | Harobi van het Eelshof | B | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 87 | 0 | 84,5 |
2 | 48 | Esmay van Griensven | Dès Joke | B | P | Astense R.j.v. (Asten) | Asten | 0 | 85 | 0 | 82 |
3 | 29 | Hanneke SommersKuijs | Ivy | B | P | Combinatie (Berghem) | Berghem | 0 | 75,5 | 0 | 78 |
4 | 39 | Pleun Versteijnen | Bravo | B | P | Antonius (Riel) | Riel | 0 | 80 | 0 | 77,5 |
5 | 38 | Sindy Kruisselbergen | Kashmir Z | B | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 0 | 70 | 0 | 73 |
6 | 55 | Iris Pellenaars | Gefony | B | P | Juliana (Bavel) | Bavel | 0 | 77 | 0 | 72 |
7 | 60 | Amy Michielsen | Flair | B | P | Wilhelmina (Gilze) | Gilze | 0 | 68 | 0 | 70,5 |
8 | 64 | Marco Zuurveld | Asterix | B | P | T.a.v.e.n.u. (Tilburg) | Tilburg | 0 | 65 | 0 | 70 |
9 | 35 | Joyce Rijk | Coco De Landetta | B | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 0 | 70 | 0 | 65 |
31 | Eva van Egmond | Georgia | B | P | Enclaveruiters (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 0 | 64,5 | 0 | 65 | |
11 | 27 | Kim Vos | Jolie V | B | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 76 | 4 | 75,5 |
12 | 63 | Patty Van Achterberg | Ginelly mbf | B | P | Margrietruiters (Sprang-Capelle) | Sprang-Capelle | 0 | 75 | 5 | 72 |
13 | 36 | Kymara Wouters | Danish Blue | B | P | Sluis (Chaam) | Chaam | 0 | 69 | 10 | 69 |
14 | 46 | Steffie Jansen | ierbena 'r' | B | P | Ludovicus (Mierlo) | Mierlo | 1 | 61,5 | ||
15 | 56 | Sindy Kruisselbergen | J' Adore | B | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 4 | 84 | ||
16 | 34 | Lindsay Van Heemstede | Kennedy | B | P | Ludovicus (Mierlo) | Mierlo | 4 | 80 | ||
52 | Kymara Wouters | Caritana Lz | B | P | Sluis (Chaam) | Chaam | 4 | 80 | |||
18 | 44 | Yvonne Brosens | Zidane | B | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 4 | 75 | ||
59 | Julia Van Osch | Finalist-B | B | P | Thielen (Rijen) | Rijen | 4 | 75 | |||
20 | 50 | Valerie van den Oord | Royal Pleasure | B | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 4 | 72,5 | ||
21 | 58 | Judith Schippers | Abke | B | P | Odulphus (Best) | Best | 4 | 70 | ||
22 | 42 | Iris Pellenaars | Grandeza del amor | B | P | Juliana (Bavel) | Bavel | 4 | 65 | ||
23 | 54 | Jamie Lie | Zilvano H | B | P | Breda (Breda) | Breda | 4 | 64,5 | ||
24 | 51 | Sanne van Heel | Wanou | B | P | Hoefslag (Oijen) | Oijen | 4 | 57 | ||
25 | 49 | Meis van Hommelen | Calvinio | B | P | Thielen (Rijen) | Rijen | 5 | 72,5 | ||
26 | 30 | Maree Jansen | Celeste | B | P | Barrage (Breda) | Breda | 5 | 62,5 | ||
27 | 41 | Jeroen Snijders | High flyer | B | P | Kegelaer (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | 8 | 82 | ||
28 | 65 | Demi Schollaardt | Beli | B | P | Kleine Heraut (Rijen) | Rijen | 8 | 60 | ||
29 | 33 | willemijn heemskerk | Iris-O | B | P | Nieuwe Roef (Sleeuwijk) | Sleeuwijk | 24 | 67,5 | ||
30 | 345 | Maaike Trommelen | Sun Rich Jake | B | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 28 | 62 | ||
31 | 43 | Jelske Dekkers | Sentinel's Vince | B | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 43 | 63,5 | ||
x | 53 | Anouk Aj Jozen | Octopush B | B | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | Uit11 | |||
324 | Michelle van Strien | Herbie | B | P | Juliana (Bavel) | Bavel | Uit2 |
Klasse L selectie zaterdag 19 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 82 | Nina Kooremans | So Special | L | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 0 | 84,35 | 0 | 47,58 |
2 | 77 | Sahre van Ooijen | Symphonie de rouhet | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 77,54 | 0 | 48,15 |
3 | 92 | Babette Jochems | Eridain | L | P | Door Eenheid Sterk (Rijsbergen) | Rijsbergen | 0 | 76,21 | 0 | 50,24 |
4 | 95 | Karlijn van Roy | Enrique M | L | P | Oirschots Rijvereniging (Oirschot) | Oirschot | 0 | 81,95 | 0 | 50,35 |
5 | 334 | Tim Fransen | Farah van Pottelberg | L | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 0 | 80,62 | 0 | 50,44 |
6 | 78 | Riny van den Oord | High Sociëty | L | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 83,7 | 0 | 50,74 |
7 | 333 | Tim Fransen | Galoutina c | L | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 0 | 81,15 | 4 | 45,46 |
8 | 76 | Danny Willems | Intendro Zeldenrust | L | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | 0 | 79,66 | 4 | 47,18 |
9 | 75 | Mark van Roy | Guidam hop | L | P | Oirschots Rijvereniging (Oirschot) | Oirschot | 0 | 81,27 | 4 | 51,14 |
10 | 84 | Annet Janssen | Ginia | L | P | Ons Genoegen (Prinsenbeek) | Prinsenbeek | 0 | 82,35 | 5 | 59,45 |
11 | 72 | Natasja Kivits | Ecalinde | L | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 81,85 | Uit2 | |
12 | 85 | Willemijn Poetsma | Miss Mc Flurrie | L | P | Paddock (Breda) | Breda | 4 | 76,44 | ||
13 | 81 | Laurie Peeters | Enjoy | L | P | Trouwe Kameraden (Chaam) | Chaam | 4 | 81,45 | ||
14 | 70 | Danny Willems | Diorado zeldenrust | L | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | 4 | 81,61 | ||
15 | 74 | Danny Willems | Indurado Zeldenrust | L | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | 4 | 85,46 | ||
16 | 83 | Jeroen Snijders | Exclusive | L | P | Kegelaer (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | 5 | 88,27 | ||
17 | 89 | Quinty van der Heijden | Hippolyta | L | P | Kleine Heraut (Rijen) | Rijen | 5 | 88,65 | ||
18 | 71 | Sterre Basstein | Whisper | L | P | Rooyse Ruiters En Ponyruiters (Sint-Oedenrode) | Sint-Oedenrode | 5 | 89,82 | ||
19 | 86 | Els van Drunen | Gandor | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 8 | 75,08 | ||
20 | 93 | Bart van Heesbeen | Illusion | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 13 | 91,27 | ||
x | 79 | Anoek op den Kamp | Havanna Farena | L | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | Uit2 | |||
67 | Judith Schippers | Abke | L | P | Odulphus (Best) | Best | Vrijw | ||||
91 | Arlette Verschuren | Verbo's Hachi | L | P | Moleneind (Tilburg) | Tilburg | Vrijw | ||||
69 | Jari van de Biggelaar | Gorchidee | L | P | Gelderse Boys (Ammerzoden) | Ammerzoden | NG | ||||
80 | Florent Negrel | imortelle | L | P | NG | ||||||
87 | Justin de Ronde | Easter Hurricane BB | L | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | NG | ||||
88 | Sindy Kruisselbergen | Hono | L | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | NG |
Klasse M selectie zondag 20 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 125 | Sabine Alders | Dorita | M | P | Door Wilskracht Sterk (Ulvenhout) | Ulvenhout | 0 | 70,31 | 0 | 36,07 |
2 | 102 | Jessy Looymans | Carrera Z | M | P | Joris (Vught) | Vught | 0 | 76,02 | 0 | 40,25 |
3 | 117 | Jessy Looymans | Cayenne Z | M | P | Joris (Vught) | Vught | 0 | 79,21 | 0 | 41,8 |
4 | 99 | Espen Johansen | NN | M | P | 0 | 73,47 | 0 | 42,97 | ||
5 | 337 | Tim Fransen | Farah van Pottelberg | M | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 0 | 74,56 | 0 | 45,13 |
6 | 112 | Lucille Billet | Giant Hood BS | M | P | Volharding (Zundert) | Zundert | 0 | 78,64 | 0 | 49,37 |
7 | 338 | Tim Fransen | Galoutina c | M | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 0 | 71,5 | 4 | 41,24 |
8 | 98 | Ozgur Ozkan | Wishes Crown J.K.H. Z | M | P | 4 | 71,58 | ||||
9 | 119 | Gabryella Dufour | Future's Pride of Architect AC | M | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 4 | 71,7 | ||
10 | 123 | Marianne Eestermans | Flying Blue | M | P | Kleine Heraut (Rijen) | Rijen | 4 | 73,15 | ||
11 | 122 | Sophie de Bruijn | Dopharma's Cupadina | M | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 4 | 73,43 | ||
339 | Tim Fransen | Clindoeil a Mormoulin | M | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 4 | 73,43 | |||
13 | 103 | Rosanne Janssen | Eigenwijs V | M | P | Sint Jan (Lierop) | Lierop | 4 | 74,24 | ||
14 | 121 | Rosanne Janssen | High jumper v | M | P | Sint Jan (Lierop) | Lierop | 4 | 75,15 | ||
15 | 107 | Floor de Jongh | Calvin | M | P | Moleneind (Tilburg) | Tilburg | 4 | 77,66 | ||
16 | 118 | Gabryella Dufour | Goodluck A.C. | M | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 4 | 78,33 | ||
17 | 96 | Olivier van der Vaart | Ginelli shot | M | P | Grient Ruiters (Etten-Leur) | Etten-Leur | 8 | 71,48 | ||
18 | 110 | Ozgur Ozkan | Lillifee Z | M | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 8 | 77,26 | ||
19 | 105 | Alexandra Vandamme | NN | M | P | 8 | 78,04 | ||||
20 | 151 | Britt Verhoeven | Dopharma's Cirnanda | M | P | Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) | Oost W Middelbeers | 9 | 85,85 | ||
21 | 336 | Bas Jansen | Happy Day | M | P | Alvernase R.j.v. (Alverna) | Alverna | 12 | 72,93 | ||
22 | 350 | Danny Willems | Indurado Zeldenrust | M | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | 12 | 76,36 | ||
23 | 124 | Quinty van der Heijden | Hippolyta | M | P | Kleine Heraut (Rijen) | Rijen | 17 | 117,4 | ||
24 | 349 | Danny Willems | Intendro Zeldenrust | M | P | Eendracht (Oosteind) | Oosteind | 18 | 90,54 | ||
25 | 348 | Jeroen Snijders | Exclusive | M | P | Kegelaer (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | 27 | 108,8 | ||
x | 101 | Guus Mulders | Havanna | M | P | Willibrordus (Oss) | Oss | Uit1 | |||
113 | Itay Bliss | Orient D'orange | M | P | Mierden (Hooge Mierde) | Hooge Mierde | NG | ||||
120 | Bart van Heesbeen | Bonair | M | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | NG | ||||
126 | Julie Boonen | Quirra's Twinkling Z | M | P | Klavertje Vier (Tilburg) | Tilburg | NG |
Klasse L Ton v.d. Ven Bokaal zondag 20 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 352 | Ozgur Ozkan | Alice Du Wonderland J.H.K. Z | L | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 0 | 80,24 | 0 | 38,27 |
2 | 152 | Miranda Wagemakers | Leroy Brown SW | L | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 0 | 75,31 | 0 | 41,93 |
3 | 130 | Stijn Theeuwes | Dopharma's Forious | L | P | Jan (Oerle) | Oerle | 0 | 76,34 | 0 | 42,38 |
4 | 330 | Anouk Smulders | Grace MD | L | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 0 | 75,34 | 0 | 43,17 |
5 | 140 | Erik Kroot | Besterly's Chanieta | L | P | T.a.v.e.n.u. (Tilburg) | Tilburg | 0 | 82 | 0 | 44,36 |
6 | 135 | Rosanne Janssen | High jumper v | L | P | Sint Jan (Lierop) | Lierop | 0 | 78,91 | 0 | 45,48 |
7 | 127 | Olivier van der Vaart | Isa balia | L | P | de grient ruiters (Terheijden) | Terheijden | 0 | 77,79 | 0 | 45,87 |
8 | 73 | nicole knippels | Dior Zeldenrust | L | P | Margrietruiters (Sprang-Capelle) | Sprang-Capelle | 0 | 79,28 | 0 | 46,89 |
9 | 148 | Rosanne Janssen | Eigenwijs V | L | P | Sint Jan (Lierop) | Lierop | 0 | 76,47 | 8 | 50,03 |
10 | 136 | Ccile Wanders | NN | L | P | 0 | 82,07 | 19 | 64,24 | ||
11 | 108 | Ozgur Ozkan | Anastasia J.K.H. Z | L | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 0 | 80,94 | 25 | 66,19 |
12 | 153 | Gabryella Dufour | Henrico | L | P | 0 | 81,8 | Uit12 | |||
13 | 77 | Sahre van Ooijen | Symphonie de rouhet | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 4 | 72,93 | ||
14 | 134 | Janneke Dekkers | Nescuro | L | P | Valianten (Heeswyk Dinther) | Heeswyk Dinther | 4 | 73,62 | ||
15 | 132 | Guus Mulders | EXPERIMENT | L | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 4 | 75,61 | ||
16 | 143 | Thomaswillem van Heel | Udameir | L | P | Hoefslag (Oijen) | Oijen | 4 | 76,59 | ||
17 | 149 | Esther Timmermans | Kwandor | L | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 4 | 77,54 | ||
18 | 146 | Lizzy van der Vorst | Future's Pride of Architect AC | L | P | Geldropse Jagertjes (Geldrop-Mierlo) | Geldrop-Mierlo | 4 | 78,27 | ||
19 | 150 | Dante Kuipers | Flower Blue Van De Beatrixhoeve | L | P | Martinus (Boxtel) | Boxtel | 4 | 80,68 | ||
20 | 129 | Marcel Billet | Ibrahim BS | L | P | Volharding (Zundert) | Zundert | 4 | 83,74 | ||
21 | 144 | Stijn Theeuwes | Dopharma's Hester | L | P | Jan (Oerle) | Oerle | 5 | 85,35 | ||
22 | 138 | Anne Van Dijk | Miracoli | L | P | Fevior (Moergestel) | Moergestel | 5 | 86,83 | ||
23 | 128 | Britt Verhoeven | Maladay | L | P | Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) | Oost W Middelbeers | 5 | 87,97 | ||
24 | 323 | Bart van Heesbeen | Bonair | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 8 | 78,36 | ||
25 | 142 | Alexandra Vandamme | NN | L | P | 12 | 72,57 | ||||
26 | 78 | Riny van den Oord | High Sociëty | L | P | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 12 | 81,49 | ||
27 | 93 | Bart van Heesbeen | Illusion | L | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 13 | 101,5 | ||
x | 137 | Anne van Lier | Elmar | L | P | Prinses Margriet (Vinkel) | Vinkel | Uit11 | |||
347 | Edwin Willemsz Geeroms | Haya Mosa | L | P | Uit2 | ||||||
145 | Julia van der Heijden | Zigor | L | P | Breda (Breda) | Breda | Uit2 | ||||
131 | Thomaswillem van Heel | Elle-Fomia | L | P | Hoefslag (Oijen) | Oijen | Vrijw | ||||
67 | Judith Schippers | Abke | L | P | Odulphus (Best) | Best | NG |
Klasse Z selectie zondag 20 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 190 | Zoe Schipper | Halla vd Wellington | Z | P | Breda (Breda) | Breda | 0 | 81,08 | 0 | 35,15 |
2 | 176 | Sabine Alders | Dorita | Z | P | Door Wilskracht Sterk (Ulvenhout) | Ulvenhout | 0 | 73,09 | 0 | 35,63 |
3 | 172 | Nick van den Broek | Dubai HBC | Z | P | Bucephalus (Sevenum) | Sevenum | 0 | 80,01 | 0 | 36,24 |
4 | 328 | Jarno van Erp | Chinook Cinea Go | Z | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 0 | 79,03 | 0 | 38,14 |
5 | 169 | Guus Mulders | Chaser | Z | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 0 | 78,62 | 0 | 41,96 |
6 | 165 | Bianca Schoenmakers | F-Ninjo | Z | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 0 | 80,49 | 8 | 42,68 |
7 | 161 | Raf Willemse | Harvey | Z | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 0 | 76,93 | 12 | 55,85 |
8 | 342 | Tim Fransen | Gaucho | Z | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 1 | 84,59 | ||
9 | 166 | Joost Versteijnen | Gipsy wildtrick's | Z | P | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 1 | 85,2 | ||
10 | 156 | Gabryella Dufour | Goodluck A.C. | Z | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 2 | 87,58 | ||
11 | 174 | Raf Kooremans | Cavalor Chai Chai | Z | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 4 | 74,93 | ||
12 | 175 | Meike Helderman | Costa | Z | P | Phoenix (Haren) | Haren | 4 | 77,15 | ||
13 | 168 | Nick van den Broek | Footloose HBC | Z | P | 4 | 78,28 | ||||
14 | 329 | Jarno van Erp | Flying Boy | Z | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 4 | 79,13 | ||
15 | 116 | Gabryella Dufour | Halla Architect AC | Z | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 4 | 79,86 | ||
16 | 162 | Quincy Meulblok | Pure Bf's Antrax | Z | P | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) | Dongen | 4 | 80,01 | ||
17 | 355 | Ozgur Ozkan | Cassius Clay | Z | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 4 | 81,6 | ||
18 | 160 | Raf Kooremans | La Chica de Muze | Z | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 5 | 83,02 | ||
19 | 158 | Meike Helderman | Derby | Z | P | Phoenix (Haren) | Haren | 5 | 83,27 | ||
20 | 170 | Bart Lips | Celine Z | Z | P | Wilhelmina (Hilvarenbeek) | Hilvarenbeek | 8 | 78,18 | ||
21 | 340 | Tim Fransen | taxi buuron napoli | Z | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 8 | 80,75 | ||
22 | 159 | Stephanie Jennen | Teekitiezzie D'y Senbeeck Z | Z | P | Cowboys (Maasbree) | Maasbree | 8 | 81,29 | ||
23 | 163 | Bianca Schoenmakers | Gibeon HDH | Z | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 8 | 82,92 | ||
24 | 164 | Bianca Schoenmakers | Get Over It HDH | Z | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 9 | 85,37 | ||
25 | 325 | Jarno van Erp | Zadonis | Z | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 12 | 78,78 | ||
26 | 173 | Stephanie Jennen | Nababette Z | Z | P | Cowboys (Maasbree) | Maasbree | 17 | 99,94 | ||
27 | 358 | Ozgur Ozkan | Alice Du Wonderland J.H.K. Z | Z | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 22 | 87,31 | ||
x | 171 | Ozgur Ozkan | Divino | Z | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | Uit1 | |||
157 | Nick van den Broek | Dora van de Helle | Z | P | Bucephalus (Sevenum) | Sevenum | Uit1 | ||||
341 | Tim Fransen | Hemelton | Z | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | Vrijw |
Klasse ZZ selectie zondag 20 mei 2018
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 186 | Bianca Schoenmakers | Elmo | ZZ | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 0 | 78,97 | 0 | 36,34 |
2 | 356 | Bart Lips | Bent | ZZ | P | Wilhelmina (Hilvarenbeek) | Hilvarenbeek | 0 | 80,72 | 0 | 36,55 |
3 | 185 | Bianca Schoenmakers | Famke Adina | ZZ | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 0 | 79,07 | 0 | 36,81 |
4 | 189 | Marilot Dinklo | Denzel Hn | ZZ | P | Wolfslaar (Breda) | Breda | 0 | 73,28 | 0 | 36,91 |
5 | 183 | Bart van Heesbeen | Femme Fatale | ZZ | P | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 78,29 | 0 | 38,24 |
6 | 179 | Peggy Looymans | Panamera Z | ZZ | P | Joris (Vught) | Vught | 0 | 78,84 | 0 | 38,44 |
7 | 343 | Tim Fransen | andra z | ZZ | P | Heer Jan's Ruiters (Oud Gastel) | Oud Gastel | 0 | 79,6 | 0 | 38,79 |
8 | 181 | Bart Lips | Feddebezi SW | ZZ | P | Wilhelmina (Hilvarenbeek) | Hilvarenbeek | 0 | 77,65 | 4 | 36,4 |
9 | 187 | Bianca Schoenmakers | Cassada HDH | ZZ | P | St. Clemens (Nuenen) | Nuenen | 0 | 81,4 | 4 | 39,84 |
10 | 188 | Nick van den Broek | Beaurante Hbc | ZZ | P | Bucephalus (Sevenum) | Sevenum | 4 | 77,81 | ||
11 | 182 | Raf Kooremans | JULOO CASTANOO | ZZ | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 4 | 79,25 | ||
12 | 178 | Raf Kooremans | La Chica de Muze | ZZ | P | Dongemondruiters (Made) | Made | 4 | 80,03 | ||
13 | 327 | Jarno van Erp | Fiësto Go | ZZ | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 4 | 80,05 | ||
14 | 354 | Ozgur Ozkan | Cassius Clay | ZZ | P | Gastlicentie (Ermelo) | Ermelo | 4 | 81,22 | ||
15 | 155 | Gabryella Dufour | Cicer | ZZ | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 4 | 81,25 | ||
16 | 184 | Gabryella Dufour | Dior | ZZ | P | Eerste Geldropse Rijvereniging (Geldrop) | Geldrop | 4 | 81,34 | ||
17 | 180 | Nick van den Broek | Chellano II | ZZ | P | Bucephalus (Sevenum) | Sevenum | 8 | 82,15 | ||
18 | 326 | Jarno van Erp | Felix | ZZ | P | Willibrordus (Oss) | Oss | 12 | 80,9 | ||
x | 177 | Nick van den Broek | Dubai HBC | ZZ | P | Bucephalus (Sevenum) | Sevenum | NG |
Pony wedstrijden maandag 21 mei 2018
Pony B A/B | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | stijl1 | sptn2 | stijl2 |
1 | 220 | Linn Kwantes | Luuk | B | B | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 81 | 0 | 78,5 |
2 | 221 | Imke van Baast | Power | B | B | St. Lambertus Udenhout (Udenhout) | Udenhout | 0 | 71 | 0 | 73,5 |
3 | 215 | Fleur Lomans | Maréhoeve's Chicago | B | A | Door Wilskracht Sterk (Bavel) | Bavel | 0 | 73 | 0 | 73 |
4 | 216 | Manouk Zuiderent | Sintels Feestje | B | A | Barrage (Breda) | Breda | 0 | 75,5 | 4 | 75,5 |
5 | 214 | Manouk Zuiderent | Sintels Toske | B | A | Barrage (Breda) | Breda | 0 | 77,5 | 4 | 71 |
6 | 222 | Manouk Zuiderent | Sintels Boditos | B | B | Barrage (Breda) | Breda | 4 | 68 | ||
7 | 219 | Anouk van de Pas | Sunny | B | B | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 7 | 66 | ||
8 | 218 | Manouk Zuiderent | Sintels Ezziestar | B | A | Barrage (Breda) | Breda | 8 | 66 | ||
x | 217 | Floortje Steenhorst | Gladys | B | A | St. Jansruitertjes (Goirle) | Goirle | Vrijw | |||
Pony B C | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | stijl1 | sptn2 | stijl2 |
1 | 228 | Amy van Bragt | Mister Macho | B | C | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) | Dongen | 0 | 75,5 | 0 | 78 |
2 | 227 | Nina Brands | Spirit | B | C | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 0 | 73 | 0 | 75,5 |
3 | 231 | Amber Som | Orlando | B | C | Juliana (Raamsdonk) | Raamsdonk | 0 | 70,5 | 0 | 70,5 |
4 | 225 | Kyra Kuijsten | Joyce | B | C | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 63 | 0 | 68 |
5 | 233 | Sofie Verrijt | Vive La Vie's Flipper | B | C | t Gulden Spoor (Asten) | Asten | 0 | 71 | 4 | 71,5 |
6 | 232 | Floor Boksteijn | Brenjenhof's Igor | B | C | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 68 | 4 | 71 |
7 | 230 | Pleun Van Assouw | Wielbraek's Touch of Gold | B | C | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 85,5 | Uit11 | |
8 | 226 | Phileine Hulscher | Misty | B | C | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 4 | 70,5 | ||
235 | Guusje Jansen | Gabber | B | C | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 4 | 70,5 | |||
10 | 234 | Flow Hooijmaijers | Sunny | B | C | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | 5 | 70,5 | ||
x | 229 | Maud van den Bighelaar | Coelenhage's Let's be Happy | B | C | St. Lambertus Udenhout (Udenhout) | Udenhout | Uit2 | |||
223 | Romy Dekkers | Finally La-Di | B | C | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart (Dongen) | Dongen | NG | ||||
Pony B D/E | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | stijl1 | sptn2 | stijl2 |
1 | 260 | Kiki van Engelen | Pinky | B | D | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 0 | 80,5 | 0 | 76 |
2 | 254 | Sterre van Roessel | New Venture | B | D | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 71 | 0 | 75,5 |
3 | 247 | Puck Buijnsters | Wielbraek's Fredje | B | D | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 76 | 4 | 78 |
4 | 249 | Floor den Hollander | Coulthard Ez | B | E | The Paddock (Breda) | Breda | 0 | 68 | 4 | 70,5 |
5 | 248 | Lieke Struik | Marywood's Don Diego | B | D | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | 0 | 75 | 24 | 67,5 |
6 | 237 | Finette Pleijter | Hoppenhof's Jari | B | D | Margrietruiters (Sprang-Capelle) | Sprang-Capelle | 2 | 71 | ||
7 | 364 | Amy Adriaensen | Mr. Always Happy | B | E | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 4 | 75,5 | ||
8 | 243 | Sinne Vos | Milano | B | D | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 4 | 70,5 | ||
9 | 253 | naomi van Lierop | Real Plessure | B | D | t Gulden Spoor (Asten) | Asten | 4 | 69,5 | ||
10 | 244 | Sveta Elesen | Puck L | B | D | Hoefslag (Tilburg) | Tilburg | 4 | 68 | ||
11 | 255 | Mikki Jansen | Finn van de Haar | B | E | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 8 | 75,5 | ||
12 | 258 | Jenny Diels | Jacodi's Bera's Barlow | B | D | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 8 | 71 | ||
13 | 259 | Mayara Koenen | Toby | B | D | Paard Van Troje (Waalwijk) | Waalwijk | 9 | 70 | ||
14 | 240 | Saskia Heere | Keano van Orchid's | B | D | Goghruiters (Zundert) | Zundert | 12 | 68 | ||
257 | Fleur Aerts | Akia | B | D | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 12 | 68 | |||
239 | Audrey Buijs | Coco | B | E | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 12 | 68 | |||
17 | 250 | Maxime De Groot | Miss Moneypenny | B | D | St. Antonius (Riel) | Riel | 19 | 78,5 | ||
18 | 242 | naomi stol | First Rambo | B | D | Paardenvriend (Waalwijk) | Waalwijk | 22 | 65 | ||
19 | 362 | Isa van der Eijnden | Max | B | E | St. Lambertus Udenhout (Udenhout) | Udenhout | 26 | 66 | ||
x | 238 | Evelien Heere | King van Orchid's | B | D | Goghruiters (Zundert) | Zundert | Uit2 | |||
246 | Bloeme Burgers | Cassandra-z | B | D | Breda (Breda) | Breda | Uit2 | ||||
236 | selina JA Wijnings | Minoes | B | E | Pc de trouwe vriendjes (Oosteind) | Oosteind | Uit2 | ||||
245 | Sam Dilven | Vedette | B | E | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | Vrijw | ||||
Pony L A/B | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 266 | Lynn van Lierop | Meladelle's Bona Dea | L | B | t Gulden Spoor (Asten) | Asten | 0 | 64,58 | 4 | 30,65 |
2 | 265 | Sofie Verrijt | Zonnestraaltje | L | B | t Gulden Spoor (Asten) | Asten | 0 | 63,09 | 4 | 36,19 |
3 | 263 | Fleur Lomans | Maréhoeve's Chicago | L | A | Door Wilskracht Sterk (Bavel) | Bavel | 0 | 70,87 | Uit2 | |
4 | 264 | Imke van Baast | Power | L | B | St. Lambertus Udenhout (Udenhout) | Udenhout | 4 | 72,99 | ||
5 | 262 | Manouk Zuiderent | Sintels Ezziestar | L | A | Barrage (Breda) | Breda | 4 | 80,12 | ||
x | 365 | Manouk Zuidereint | Sintels Ezziestar | L | A | Barrage (Breda) | Breda | ||||
Pony L C | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 267 | Laura Willemsz Geeroms | Mrs Loena | L | C | Waspik (Waspik) | Waspik | 0 | 69,5 | 0 | 32,93 |
2 | 270 | Sanne Hagenaars | Freggel | L | C | Breda (Breda) | Breda | 0 | 65,17 | 4 | 30,21 |
3 | 268 | Pien Junggeburth | Veldheer | L | C | Duinrakkertjes (Drunen) | Drunen | 0 | 72,3 | 4 | 36,55 |
4 | 272 | Farah Sellami | Kings Diamond | L | C | Breda (Breda) | Breda | 4 | 63,78 | ||
5 | 273 | Leila van Laerhoven | Luna | L | C | Goghruiters (Zundert) | Zundert | 4 | 71,46 | ||
6 | 271 | Eline Verrijt | Vive La Vie's Flipper | L | C | t Gulden Spoor (Asten) | Asten | 4 | 79,31 | ||
x | 269 | Charmaine van Es | Chipz | L | C | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | Uit11 | |||
Pony L D/E | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 283 | Dorris Versteijnen | Sunflower | L | D | St. Antonius (Riel) | Riel | 0 | 70,64 | 0 | 30,29 |
2 | 357 | Britt van Hemert | Alana | L | E | Duinrakkertjes (Drunen) | Drunen | 0 | 69,12 | 0 | 33,89 |
3 | 282 | Willemijn Swinkels | Atsekide | L | E | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | 0 | 64,09 | Uit11 | |
4 | 284 | Celeste Beumer | Barni | L | D | The Paddock (Breda) | Breda | 4 | 71,84 | ||
5 | 277 | Lana Riemslag | Jillz | L | D | Breda (Breda) | Breda | 4 | 75,73 | ||
6 | 285 | Veerle Klaassen | flessenbos frederike | L | D | Thielen (Rijen) | Rijen | 8 | 65,18 | ||
7 | 281 | Manon Hamers | Evita | L | D | St. Jansruitertjes (Goirle) | Goirle | 9 | 84,03 | ||
8 | 251 | Amy Adriaensen | Mr. Always Happy | L | E | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 12 | 79,38 | ||
9 | 287 | Charmaine van Es | Kylian van Orchid | L | D | Trouwe Vriendjes (Oosteind) | Oosteind | 13 | 97,37 | ||
10 | 288 | Femke Koks | Zalaika | L | D | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 15 | 89,79 | ||
11 | 278 | Saskia Heere | Akirra | L | D | Goghruiters (Zundert) | Zundert | 17 | 97,35 | ||
x | 276 | Rik van de Pas | Amalia's Christiaan | L | D | Kegelaer (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | Vrijw | |||
279 | Nol van de Pas | Cinderella | L | D | Kegelaer (Kaatsheuvel) | Kaatsheuvel | Vrijw | ||||
275 | Amber van den Maagdenberg | Jet - Z | L | D | Breda (Breda) | Breda | NG | ||||
Pony M C | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 290 | Sara van den Hout | Yros | M | C | Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) | Oost W Middelbeers | 0 | 83,33 | 0 | 42,58 |
2 | 366 | Maxime de Groot | Nadal | M | C | St. Antonius (Riel) | Riel | 0 | 84,3 | 0 | 48,8 |
x | 289 | Evelien Heere | Wincka | M | C | Goghruiters (Zundert) | Zundert | Uit1 | |||
Pony Z C | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 304 | Fleur Timmermans | Precious Diamond D | Z | C | Enclaveruitertjes (Baarle-Nassau) | Baarle-Nassau | 0 | 79,88 | ||
2 | 303 | Evelien Heere | Wincka | Z | C | Goghruiters (Zundert) | Zundert | 10 | 94,9 | ||
Pony M D/E | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 299 | Louise Verweij | Finta | M | D | Tilburgse RV 't Zandeind (Tilburg) | Tilburg | 0 | 78,7 | 0 | 46,57 |
2 | 300 | Pleun Versteijnen | Fleur | M | D | St. Antonius (Riel) | Riel | 0 | 84,04 | 0 | 49,46 |
3 | 302 | Lana Riemslag | Jillz | M | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 81,38 | 0 | 49,65 |
4 | 294 | Megan van Vugt | Picasso | M | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 82,06 | 0 | 53,8 |
5 | 301 | Puck Buijnsters | Wielbraek's Ingaro | M | D | Cavalieren (Berkel-Enschot) | Berkel-Enschot | 0 | 81,86 | 4 | 53,69 |
6 | 295 | Wom Schoonbroodt | Surprise Lucky Lady | M | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 82,16 | 8 | 55,1 |
7 | 297 | Logan Fiechter | Kick van Orchid's | M | D | Paardenvriendjes (Gilze) | Gilze | 0 | 84,13 | 8 | 57,36 |
8 | 292 | Julia van der Heijden | Stayerhof's Perla Evita | M | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 72,43 | NG | |
9 | 293 | Julia van der Heijden | Rossena Queen Bee | M | D | Breda (Breda) | Breda | 4 | 76,24 | ||
10 | 298 | Matthieu van Dinteren | Solomon | M | D | Barrage (Breda) | Breda | 4 | 77,16 | ||
11 | 296 | Sophie Steenbakkers | Miss Vancouver | M | D | Drie Beerzen (Oost W Middelbeers) | Oost W Middelbeers | 8 | 81,81 | ||
12 | 291 | Zoe Schipper | Golden Apple | M | D | Breda (Breda) | Breda | 8 | 86,16 | ||
Pony Z D/E | |||||||||||
Rang | Inr | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Ver.plaats | sptn1 | tijd1 | sptn2 | tijd2 |
1 | 306 | Julia van der Heijden | Stayerhof's Perla Evita | Z | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 75,48 | NG | |
305 | Julia van der Heijden | Rossena Queen Bee | Z | D | Breda (Breda) | Breda | 0 | 77,26 | NG | ||
3 | 308 | Logan Fiechter | Prestige van het Klavertje | Z | D | Paardenvriendjes (Gilze) | Gilze | 4 | 80,62 | ||
4 | 359 | Logan Fiechter | Kailey Van De Beekerheide | Z | D | Paardenvriendjes (Gilze) | Gilze | 12 | 102,7 | ||
5 | 307 | Zoe Schipper | Golden Apple | Z | D | Breda (Breda) | Breda | 15 | 96,84 |