Startlijst Pinksterconcours 2019

STARTLIJST Pinksterconcours
 
Rubriek 3.0 Springen klasse BB
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 11:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Amy Michielsen Flair Arko P
2 Jeroen Snijders Holland surprise Dutch design P
3 Bibelot Blaak Gipsy-girl l Cassanova P
4 Tim Van Hemert Cerano Z Cipriano van de Emtuinen P
5 Marco Zuurveld Asterix Andiamo P
6 Sindy Kruisselbergen Jojo Jk Sr Etoulon P
7 Danique Leinders Gabini Gaillard De La Pomme P
8 Guusje Jansen Classy Girl Sinia Z Calvino Z P
9 Meke Braspenning Ici Dakar Dakar P
10 Mayara Koenen Vince Z Vagrant Z P
11 Evelien Hamers Jolie Envoy P
12 Emilie Sars Goudwaard Vingino P
 
Rubriek 3.1 Springen Klasse B
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 12:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Jeroen Snijders High flyer Bustique P
2 Sjoerd Vrijhoeven Jaltha Zeldenrust Carrera Vdl P
3 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
4 Fleur Leemans Dopharma's Uraniet Emilion P
5 Tim Van Hemert Cerano Z Cipriano van de Emtuinen P
6 Ryan van Osch (HC) FinalistB Quality Time P
7 Guusje Jansen Classy Girl Sinia Z Calvino Z P
8 Sinne Vos Let's Dance Ludwigs AS P
9 Lucas Boer Amy Arezzo VDL P
10 Evelien Hamers Jolie Envoy P
11 Kyle Van Vugt Zandokan Zandor Z P
12 Mayara Koenen Vince Z Vagrant Z P
13 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W P
14 Hilde Geerts Jumping Special CS El Primero P
15 Anouk Van den Abbeele Jazou ter Kouter Thunder Van De Zuuthoeve P
16 Bibelot Blaak Gipsy-girl l Cassanova P
17 Sjoerd Vrijhoeven Kanwel Zeldenrust Z Kannan  X-6261 Sbs P
18 Julot Verstraeten Lontano's Jolien TN Zambesi P
19 Jeroen Snijders Holland surprise Dutch design P
20 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
21 Laura Schonberger Zeppelin Faldo P
22 Marcel Billet Gina Royal BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
23 Pascalle Van Boxtel (HC) BP Mandela Plot-blue P
24 Cecile Klaassen J'adore Tornesch P
25 Jelske Dekkers Sentinel's Vince Vagrant Z P
26 Julot Verstraeten (HC) Lontano's Jolien TN Zambesi P
27 Nanica Upessy Ziezo Celano P
28 Marée Jansen Celeste Numero Uno P
29 Danique Leinders Gabini Gaillard De La Pomme P
30 Naomi Hoevenaars D' Artuna Disconto P
31 Marco Zuurveld Asterix Andiamo P
32 Fleur Leemans Barichello Cartano P
33 Els Drunen Gandor Cartano P
34 Amy Michielsen Flair Arko P
35 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
36 Kymara Wouters Caritana Lz Caritano Z P
37 Emilie Sars Goudwaard Vingino P
38 Sindy Kruisselbergen Kisma Jdv El Primero P
39 Jeroen Snijders Just Do It Spartacus P
40 Sjoerd Vrijhoeven Zafir Zeldenrust Z Zirocco Blue P
41 Erik Kroot (HC) Orange Juice   P
         
Rubriek 3.2 Springen Klasse L
Datum: 08-06-2019
Aanvang: 15:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Edwin Willemsz geeroms Haya mosa Andiamo P
2 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
3 Els Drunen Gandor Cartano P
4 Marée Jansen Celeste Numero Uno P
5 Sjoerd Vrijhoeven Goldengirl Zeldenrust Z Glasgow-w Vh Merelsnest P
6 Nicole Knippels - Van Oversteeg Dior Zeldenrust Diarado P
7 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
8 Hilde Geerts Ecorda Tangelo Van De Zuuthoeve P
9 Bart Lips Elon Von Beek Z El Salvador P
10 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato P
11 Marly Ceelen Laranza Warrant P
12 Womé Schoonbroodt Surprise Lucky Lady -- P
13 Koen Leemans Wiggo D'uppe Ludwig von Bayern P
14 Renee Meijer Kuriosa-H F-One USA P
15 Fleur Leemans Dopharma's Uraniet Emilion P
16 Pascalle Van Boxtel BP Mandela Plot-blue P
17 Claire Riel M.J. Van Riel's Condex Codex One P
18 Simone Wiggers Ferara H Ulano-h P
19 Pleun Versteijnen Bravo Vader Onbekend P
20 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
21 Jeroen Snijders Haley Vader Onbekend P
22 Patty Van Achterberg Ginelly mbf Quasimodo Vd Molendreef P
23 Edwin Willemsz geeroms Jyllsz Inshallah De Muze P
24 Sjoerd Vrijhoeven Ina-Zeldenrust Indoctro P
25 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
 
Rubriek 3.4 Springen Klasse M
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 11:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Koen Leemans Harley van de werf Diarado P
2 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker P
3 Matthijs Boer Gee Whizz it's a Vinia Vader Onbekend P
4 Erika Lickhammer (HC) Flyer Cicero P
5 Guus Mulders (HC) Cola  Light Marlon P
6 Bart Lips Jubel ES Harley P
7 Jeroen Snijders Haley Vader Onbekend P
8 Guus Mulders HAPPY VDH Vermont P
9 Noëlle Van der Velde Newport Grandia Z Non Stop P
10 Raf Willemse Kwandor Nabab De Reve P
11 Ozgur Ozkan Ladylover JK Horsestrucks Z Leasure Z P
12 Jessy Looymans Carrera Z Calvino Z P
13 Marcel Billet Carolina Cantos P
14 Marlies Van Soest Corvette Contender P
15 Erika Lickhammer (HC) Cachgon NN P
16 Olivier van der Vaart Jamaica Plot-blue P
17 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Vdl P
18 Koen Leemans Wiggo D'uppe Ludwig von Bayern P
         
Rubriek 3.5 Springen Klasse L Ton van de Ven Bokaal
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 12:45 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Edwin Willemsz geeroms Haya mosa Andiamo P
2 Erika Lickhammer (HC) Pumba NN P
3 Sindy Kruisselbergen Jasper Numero Uno P
4 Bart Lips Cornet's fire Z Comme Il Faut P
5 Suzan van Gastel Incognito Balou du Rouet P
6 Nicole Ubbink Ovigo Vigo darsouilles P
7 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-w Vh Merelsnest P
8 Suzan Van Gastel Humphrey Thunder Van De Zuuthoeve P
9 Guus Mulders (HC) NN   P
10 Pleun Versteijnen Bravo Vader Onbekend P
11 Olivier van der Vaart karlijne vigo darsouilles P
12 Jorn van Kuyk logtenburgs isha balou du rouet P
13 Bart van Heesbeen Illusion Arezzo P
14 Bart Lips Casago II Casall P
15 Emma Van der Linde Ceasar Vainqueur P
16 Suzan van Gastel Hotshot Inshallah de Muze P
17 Marlies Van Soest Infinity Z I´m Special De Muze P
18 Sahre Van Ooijen Symphonie de rouhet Damiro P
19 Erik Kroot Besterlys Yara Cardento P
20 Sindy Kruisselbergen J' Adore Dakar VDL P
21 Edwin Willemsz geeroms Jyllsz Inshallah De Muze P
22 Erika Lickhammer (HC) Hyndla   P
 
Rubriek 3.6 Springen Klasse Z
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 14:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Hani Bisharat Brown Sugar Chacco Blue P
2 Ozgur Ozkan Levesto J.K.H. Z Leasure Z P
3 Suzan Van Gastel Herbie Zirocco Blue P
4 Roy Nijs Lacoste III Horion de Libersart P
5 Guus Mulders Cola  Light Marlon P
6 Erika Lickhammer (HC) Cachgon NN P
7 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z P
8 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z P
9 Iris Looymans Evogue Cicero Z van Paemel P
10 Bart Lips I Am Codex Codex One P
11 Hani Bisharat Way Of Society Cantos P
12 Roy Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed P
13 Erika Lickhammer (HC) Flyer Cicero P
14 Koen Leemans Dopharma's Harvey Cantos P
15 Dane Hoeve Hommage de Reve Nabab de Reve P
16 Noëlle Van der Velde Luroso van de Hoef Thunder Van De Zuuthoeve P
17 Sabine Alders Dorita Namelus R P
18 Marlies Van Soest Marieke Cicero van Paemel Z P
19 Ozgur Ozkan Celeste JKHZ Commanchi JKHZ P
20 Hani Bisharat Lacobat Lentini P
         
Rubriek 3.7 Springen Klasse ZZ
Datum: 09-06-2019
Aanvang: 16:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Ozgur Ozkan Viper J.K.H. Z Vleut P
2 Yvonne Christiaensen Chabbi V Z Chablis I Z P
3 Stefanie Saperstein (HC) Frimette E Namelus R P
4 Roy Nijs Ascanalien Z Asca Z P
5 Hani Bisharat Cassius Cassini I P
6 Koen Leemans Grace Van De Werf Querlybet Hero P
7 Bart Van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno P
8 Bart Lips Bent Vancouver P
9 Stefanie Saperstein Chicago Cassiano P
10 Sabine Alders Dorita Namelus R P
11 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue P
12 Hani Bisharat Faban van beek Clintord P
13 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini P
 
Rubriek 3.0 Springen Klasse BB Pony's    
Datum: 10-06-2019      
Aanvang: 10:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)    
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Manouk Zuiderent (HC) Sintels Feestje Blackwell Bo Diddly A
2 Sterre van Dam Sintels Toske Kentucky Boy van Stal Anja A
3 Merijn de Roo Nona Vader Onbekend A
4 Manouk Zuiderent Sintels Boditos Blackwell Bo Diddly B
5 Manouk Zuiderent Sintels Blitzer Blackwell Bo Diddly B
6 Florine Vorsselmans Storm van Wilderthof Vader Onbekend C
7 Rita de Winter Tobias -- C
8 Fleur Lomans Hollyland Zingaro WPBR Copybush Chiron C
9 Manouk Zuiderent Sintels Calimero Blackwell Bo Diddly C
10 Tijn van der Sloot Sunflower Black Boy D
11 Manon Oosterwijk Armando Oosterbroek Francois D
12 Naomi Stol (HC) Pancho   D
13 Krista Kramer Make My Universe Make My World D
14 Stephanie Tijbosch Sulaatik's Vuitton Sulaatik's Versaille D
15 Federique Vermeiren Je suis Vinnie Viva La Bam D
16 Mikki Jansen Finn van de Haar Elmo E
17 Jill Hoezen Amaretto Vader Onbekend E
 
Rubriek 3.1 Springen Klasse A-B B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Manouk Zuiderent Sintels Feestje Blackwell Bo Diddly A
2 Sterre van Dam Sintels Toske Kentucky Boy van Stal Anja A
3 Merijn de Roo Nona Vader Onbekend A
4 Manouk Zuiderent Sintels Blitzer Blackwell Bo Diddly B
5 Rosanne Antonissen Anouk Vader Onbekend B
6 Manouk Zuiderent Sintels Boditos Blackwell Bo Diddly B
 
Rubriek 3.3 Springen Klasse  C-B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Fleur Lomans Hollyland Zingaro WPBR Copybush Chiron C
2 Florine Vorsselmans Storm van Wilderthof Vader Onbekend C
3 Flow Hooijmaijers Sunny -- C
4 Manouk Zuiderent Sintels Calimero Blackwell Bo Diddly C
5 Rita de Winter Tobias -- C
6 Lisa Van Kuijk Faunder Power Arenberg's Maurits He Stb 213 C
 
Rubriek 3.4 Springen Klasse D-E B
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Claire Maes Macho Le Matsjo D
2 Fleur Timmermans Heihoeve's London Kantje's Carter D
3 Federique Vermeiren Je suis Vinnie Viva La Bam D
4 Naomi Stol (HC) Pancho   D
5 Isabelle Vugs Goldie -- D
6 Sterre van Roessel New Venture Vader Onbekend D
7 Kiki van Engelen Pinky Dackland D
8 Manon Oosterwijk Armando Oosterbroek Francois D
9 Stephanie Tijbosch Sulaatik's Vuitton Sulaatik's Versaille D
10 Odette Maes Macho Le Matsjo D
11 Isa Kramer Farthos-P Arthos R E
12 Jill Hoezen Amaretto Vader Onbekend E
13 Selina Wijnings Minoes Vader Onbekend E
 
Rubriek 3.5 Springen Klasse A-B- L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Fleur Lomans Maréhoeve's Chicago Vader Onbekend A
2 Rosanne Antonissen Anouk Vader Onbekend B
 
Rubriek 3.6 Springen Klasse C-L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Imke Van Baast Coco Chanel D.J. Calimero C
2 Amy Van Bragt Mister Macho Woldberg's Bart C
3 Phileine Hulscher Misty -- C
4 Sofie Verrijt Vive La Vie's Flipper Delvers Tarragon C
 
Rubriek 3.7 Springen Klasse D E-L
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Evelien Heere Akirra Berkhof's Benefit D
2 Flore Hinfelaar Phoebe Karlos D
3 Rik Van de Pas Amalia's Christiaan Orchard Wildeman D
4 Florine Vorsselmans Subliem's Hazel Mello Bruno D
5 Louise Verweij Finta Kanshebber D
6 Veerle Klaassen flessenbos frederike Berkhof's Business D
7 Finette Pleijter Hoppenhof's Jari Woodrow Carisbrooke D
8 Jenny Diels Jacodi's Bera's Barlow Rivaldo H D
9 Sveta Elesen Puck L Azmiraff D
10 Evelien Heere Keano van Orchid's Kanshebber D
11 Laura Willemsz geeroms Erado Hm Diarado E
 
Rubriek 3.8 Springen Klasse C M
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Amber Som Orlando Hogeland's Nandor C
 
Rubriek 3.9 Springen klasse D-E M
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Britt Van Hemert Alana Kalief 04 0418692  Zfdp E
2 Dorris Versteijnen Fleur -- D
3 Lien Koyen Vosje Vader Onbekend D
4 Nol Van de Pas Gentle Touch Synod Moses D
 
Rubriek 3.11 Springen klasse D-E Z
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 00:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Megan Van Vugt Picasso Principal Boy D
 
Springen Knock Out
Datum: 10-06-2019
Aanvang: 09:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)
nr. Ruiter Paard Vader Cat.
1 Kiki van Engelen Pinky Dackland D
2 Flore Hinfelaar Phoebe Karlos D
3 Lien Koyen Vosje Vader Onbekend D
4 Imke Van Baast Coco Chanel D.J. Calimero C
5 Amber Som Orlando Hogeland's Nandor C
6 Jenny Diels Jacodi's Bera's Barlow Rivaldo H D
7 Louise Verweij Finta Kanshebber D
8 Sofie Verrijt Vive La Vie's Flipper Delvers Tarragon C

Afdrukken